• Aktuality

Bude prázDnoo ...

26. května 2008 v 19:07 | CrAzyf3llOw aNd HaRriboo*
Mno takže ..
Susse ma zaracha my jedeme zítra na vÝlet do lešné (zoo) , hmm jako super jestly mě tam vošuká nějáká opice :D ( páč tam nejsou výběhy tam se chodí mězi zvířaty) tak nevim mno :D prostě jak naschvál mám ženské problémy :D heey fakt nemužuu!Jestly mě vojebe nějaky zviře tak ho vykastruju :D A OSOBNĚ!.. Pápá :-*

OFICIALNÍ : P O Z A S T A V E N Í

14. března 2008 v 18:25
Tak a teď už offic. dám sem desing který bude naznačovat pozastavení. Představte si že tenhle blog existuje už 4 měsíce , nojono co se dá dělat. Výpomoc ne a ne najít :D takže blog musí jít do háječku :D...Ale je *JEN POZASTAVENÍ* takže se někdy určitě vrátím :D , jako každé dítě když dospěje jednou odejde z domova :D podobně je to i u blogu ..Bye Bye

NoVá WEBmisS(2) zvolena ! GRATULUJI !

12. února 2008 v 11:29 | Mi[c]KeYT
Takže , dospěla jsem k rozhodnutí o vítězce ..
Zezačátku to bylo těžké a vůbec sem si nevěděla rady .. Veronika ( Darlles.blog.cz ) i Pavla ( sweeetieska.blog.cz ) mi byly strašně simpatické .. postupem času , jsem se ale o Darlles dozvídala népřílis hezké věci .. potvrzovala mi to většina co ji zná a nemohla jsem tomu věřit .. říkala jsem že ji nejdřív poznám sama a posoudím osobně , ale to co přišlo jasně rozhodlo .. a mě to bylo líto , jí určitě né když jde z toho co napsala poznat jak je zákeřná potvora .. ale mě to vůbec nevadí ;) heslo je změněné ona vyškrtnutá .. :) tak co? Stejně když mám tak hnusný blog tak je jí to prej jedno né ? Tak co řešit :* papá potvůrko dárlles ;) hra skončila a já vyhrála :* .. A Gratuluji sweeetiesce :D která o tom ještě bohužel neví protože je na lyžáku :) ale až se vrátí x) ... Takže HURÁÁÁ SWEEETIESCE !

A mimochodem aby jste viděli UBOHOST CHUDINKY DARLLES ↓
[23] Darlles ♥, web, 11.2.2008 13:10

Hej znám takou pipku!Jmenuje se Noell, no vlastně Teď nějak prapodivně Mi[c]KeYT vona mě zaměstnala na tom svým zkurveným blogu( http://s-wee-t.blog.cz ) a se kukni jaký má desing!Upe hrůza nezajmavá!Hej jak jednou odjede někam třeba na 2 dny tak jí ten blog zruším a řeknu že já ne že to Sweetie xD sem ale zákeřná coo??
:D A zapoměla si dodat ubohá
Je mi líto že sem ti překazila tvé zákeřné plány zlatíčko :* ale prohra , je holt prohra dámo :)

Layout forever (1)...

9. února 2008 v 20:13 | Mi[c]KeyT
No ? Kdo by chtěl tak ... >Webdesing forever you , pokud chceš tento desing na blog stačí když mi napíšeš na blog s-wee-t.blog.cz požádáž o desing č. _ a ddáš mi heslo :) , pokud mi nevěříš mužeme si vzájemně pokecat na icq << 345402428 abychom si začali vzájemně věřit :) - dobrý způsob na seznámení a i na new layout x)

New dizaj , icons a příprava layoutů forever!

2. února 2008 v 16:29 | Mi[c]Keyt // WebMiss 2008
Nový desing , a chystání Layoutů forever !
Nálada << Wery good , Činnost << Write , Myšlenka << Super!
Tohle bude asi poprvé v životě x) kdy se musím pochválit ! Ten avoš se mi fakt líbí , konečně jsem udělala nějáký smysluplnější desing , dneska jsem celý den tvořila něco pro blog :desing,ikonky,lay,časopis, stahovala fonty atd. .. no prostě tolik toho x)... doufám že se vám líbí , dalo to celkem dost práce vytvořit tenhle lay x) ikdyž to tak nevypadá , mno já jdu zapsat dizajn.
Mi[c]Keyt

Aktuálně << Spousta novinek ! Těšte se ! Layouty přímo pro vás ! - Doufej,me že to výjde ;)

24. ledna 2008 v 17:23 | Princess NoeesKa
Tááákže ....
•Eh , čím začít ... takže , chystám pro vás layouty , ale zatím nemám žádné fonty takže to bude nějákou chvíli trvat , ale pevně věřím že se dočkáte a bude to stát zato . Mám už pár nápadů , ale ty nebudu teď zveřejňovat .. Na to je myslím ještě čas . Mimochodm kdyby ste znali nějáké stránky na hodně dobré fonty budu ráda když napíšete ... Mimochodem , ten mini avantar je mé tvorby , mám už vytvořenou mini sérii , u mě je holt všechno mini x) ! ( To neberte tak doslovně xD ). Dalé , časopis o kterém jsme mluvila už dávno , dávno .. bude ! Ale vážně netuším za jak dlouho , budu se tomu snažit věnovat , ale u mě nezáleží na času , spíše na tom jakou mám náladu a jestly mám vůbec chuť ... Pak .. , Udělám ůpravu eSBé a těch , kteří nepíšou ani nic se zbavím ... jinak to holt nejde , Co dál? Jak jste si mohli všimnou blog je v provozu jen o víkendu , přes týden se mu něják zvláště nevěnuju , ale alespoň přidám jeden článek za den :) , takže se nemusíte bát že vaše návštěva byla zbytečná a nic nepřibýva ;) ! No , tak to by bylo asi vše ... Mějte se krásně ;)
Vaše NoeeesKa
 
 

Reklama